Sosyal medya ile ilgili bilinmesi gereken en önemli nokta, hızlı bir şekilde değiştiği ve sosyal bir kitle iletişim aracına dönüştüğüdür. Markalar artık sosyal medya araçları sayesinde hedef kitleleri, tüketicileri ve kullanıcıları ile doğrudan iletişim kuruyor, doğru yer ve zamanda reklamlarını yayınlıyor ve marka değerlerini artırıyorlar.

Neden Sosyal Medya Reklamları?

Markalar, TV, radyo, gazete, dergi gibi geleneksel mecralarda ürün ve hizmetlerinin tanıtım/reklamını yaptıklarında hedef kitleye, müşteriye, tüketiciye, kullanıcıya ulaşma ve geriye dönüş alma oranlarına baktığınız zaman rakamların online/dijital mecralara kıyasla oldukça düşük olduğunu görürsünüz.

sosyal-medya-reklam-yonetimi

Geleneksel medya yerine doğrudan hedef kitleniz ile iletişime geçerek yayınlayacağınız bir sosyal medya reklamında dönüş alma oranı daha yüksektir. İnov Ajans olarak İnstagram, Facebook, Twitter, Linkedin ve diğer sosyal platformlarda yeni bir kişisel ağ kurabilmeniz için hizmet veriyoruz.

Sosyal medya reklamlarınızı yöneterek hedef kitleniz ile iletişim kurmanızı ve medyanın diğer kanallarından elde edemeyeceğiniz avantajları elde etmenize imkan sunuyoruz. Bu nedenle İnov Ajans olarak;

  • Markalarımız için doğru hedef kitle analizi yapıyor,
  • Zamanında reklam kampanyaları hazırlıyor,
  • Doğru söylem ve etkili görseller tasarlıyor,
  • Optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlıyor,
  • Etkin raporlama ve kampanyalarınızı yorumluyoruz.

Sosyal medya platformlarında dünyada kullanılan, trendlere ve markanın hedef kitlesine göre kişiselleştirilmiş sosyal medya reklam stratejileri belirliyoruz. Kampanyalar düzenliyor ve promosyonlar oluşturarak hedef kitlenizi ve sosyal medya hesaplarınızı canlı tutuyoruz.

TEKLİF FORMU