İngilizce ve Türkçede kısaca SEO olarak ifade edilen, İngilizce açılımı; “Search Engine Optimization” olan Türkçe açılımı; “Arama Motoru Optimizasyonu” veya “Arama Motoru Optimize Edici” olarak kullanılan bir kısaltmadır.

SEO ve SEO Yönetimi, internetin günlük yaşamda ve ekonomik anlamda gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Günümüzde dijital pazarlamanın bir alt koludur.

Web siteniz için SEO yapma kararı, sitenizi geliştirip zaman kazanmanızı sağlayabilecek en önemli kararlardan biridir. SEO’nun sitenize kazandırabileceği avantajların yanı sıra sorumsuzca yapılmış bir “SEO Yönetimi” sitenize zarar verebilir.

İnov Ajans olarak SEO yönetimi konusunda, çözüm ortaklarımıza aşağıdaki hizmetleri profesyonel bir yaklaşım ile sunuyoruz.

  • Çözüm ortağı olduğumuz markalarımızın web sitesini içeriğini ve yapısını inceleriz,
  • Web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik önerilerde (barındırma, yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı) bulunuruz.
  • Markaya ve hedef kitlesine uygun içerik üretimi ve yönetimi yaparız,
  • Markayı, sunduğu hizmetleri ve ürünleri anlatan anahtar kelime analizi yapar ve önerilerde bulunuruz.
  • Markanın içinde bulunduğu sektör, pazar ve bölgelerde uzmanlaşma imkanı sunarız.

SEO çalışması için en uygun zaman, bir siteyi yeniden tasarlamayı veya yeni bir siteyi devreye almayı düşündüğünüz zamandır. Bu şekilde işin en başından sitenizin, arama motorlarına uygun bir şekilde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte iyi bir SEO yönetimi, mevcut bir siteyi de iyileştirmeye yardımcı olabilir.

SEO yönetimi uzun soluklu bir çalışma gerektirir. Sonuçları görebilmek için biraz zaman geçmesi gerektiğini unutmayın. Genellikle değişiklik yapmaya başladıktan sonraki dört ay ila bir yıl içinde faydalarını görmeye başlarsınız. Markanız için bir SEO çalışması düşünüyorsanız ne kadar çabuk harekete geçerseniz o kadar iyi olur.

TEKLİF FORMU