Hakkımızda

İnov Ajans, iletişim, reklamcılık, dijital pazarlama, işletme, eğitim ve sağlık sektör deneyimine sahip profesyonel bir ekip tarafından kurulan; Kurumsal İletişim, Dijital Pazarlama, Reklamcılık ve Danışmanlık Ajansıdır.

İnov Ajans olarak odak noktamızı; Kurumsal İletişim, Dijital Pazarlama, Reklamcılık ve Marka Danışmanlığı olarak belirledik. Dijitalleşmenin çok yönlü etkilerini ve yenilikleri yakından takip ederek sunduğumuz hizmetlere kendi içinde her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

İnov Ajans olarak, başta sağlık sektörü olmak üzere tüm sektör dinamiklerine hâkim şekilde, geniş bir yelpazeden sunduğumuz hizmetleri sürdürülebilir kılmak öncelikli hedefimizdir.

Bünyemizde sunduğumuz hizmetleri uzmanlık alanına göre oluşturulan, birbirinden farklı olmakla birlikte birbiri ile bağlantılı olarak çalışan profesyonel çalışma arkadaşlarımızı bulundurmaktayız.

Kendi alanında uzman, dijitalin içinde yer alan yaratıcı ekibimiz ile dijitalleşmenin çok yönlü etkilerini ve yeniliklerini yakından takip ederek hizmet sunduğumuz kişi, kurum ve markaları hedeflerine ulaştırıyoruz.

Profesyonellerden oluşan genç, yaratıcı ve her zaman inovatif düşünen kadromuz, hizmet verdiğimiz kurumların karşılaştığı sorunların üstesinden gelmek için çözüm odaklı bir yaklaşım geliştirmekteyiz.

İnov Ajans olarak hizmet sunduğumuz kişi, kurum ve markalarımızı birer çözüm ortağı olarak görüyor ve sunduğumuz hizmetleri, markanın kurumsal vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda yeniden tanımlıyoruz.

Vizyon

Sunduğumuz hizmetler ve ortaya çıkardığımız markalar ile dünya çapında tercih edilen bir iletişim ve reklam ajansı olmaktır.

Misyon

Hizmet sunduğumuz kişi, kurum ve markalara çözüm ortağı yaklaşımı içerisinde, ulaşmak istedikleri hedefler doğrultusunda; yaratıcı, inovatif ve dijital dönüşüm odaklı çözümler sunmak.

Neden İnov Ajans?

Dijital dünyanın dinamiklerine göre hareket edip, sunduğumuz hizmetleri yenilikçi ve sürdürülebilirlik yaklaşımı içerisinde sektör profesyonellerine yaratıcı çözümler, farklılaşma ve öne çıkma fırsatı sunarız.

Profesyonel ekibimiz ile çözüm ortaklarımız için güven veren, etkili, sonuçları ölçülebilir, kaliteli işlere imza atarız. Hizmet sunduğumuz sektörleri yakından takip eden, yenilikçi, alanında tecrübeli ve enerjik kadromuz ile deneyimlerimiz çerçevesinde markanızı büyütmeyi, işinizi kazanca dönüştürmeyi hedefleriz.

dijital-pazarlama
seo-hizmeti