Dijitalleşme ile birlikte rekabetin hızla arttığı günümüz şartlarında, tüm kişi, kurum ve markaların tanıtıma ihtiyaçları her zamankinden daha fazla. Yapılan işlerin, sunulan hizmetlerin, üretilen ürünlerin en güzel şekilde tanıtılması kaçınılmaz.

İnov ajans olarak yaşadığımız bu görsel çağda çözüm ortaklarımızın dijital dünyadaki yerlerini almalarını sağlıyoruz. İşinizin artık olmazsa olmazı olan bu görselliği profesyonel fotoğraf ve video çekimleri ile tamamlıyor, markanızı en iyi ve en doğru şekilde tanıtımına katkı sağlıyoruz.

Markaların bilinirliğini arttırmak hedef kitleye doğru bir içerikle ulaşmak için yapılması gereken tanıtım filmleri, kısa videolar, web sitesi ve sosyal medya video içerikleri büyük önem taşıyor. Bu doğrultuda profesyonel olarak hazırlanan kurumsal tanıtım filmleri ve videolar en etkili araçlar olarak karşımıza çıkmakta.

İnov Ajans olarak şirketiniz, markanız veya ürünleriniz için, fotoğraf çekimi ve tanıtım filmi başta olmak üzere tüm prodüksiyon ihtiyaçlarınızda; doğru bilgiler vererek, stratejilerinizi mantık çerçevesinde yorumlar ve sizi kitlenize hızlı ulaştırırız.

produksiyon1

Kişi, kurum, marka ve işletmelere özel; ürün, katalog, mekan ve kurumsal fotoğraf ve video çekimlerinizi, profesyonel ekibimiz ve özel ekipmanlarımızla gerçekleştiriyoruz. Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimizin web siteleri başta olmak üzere, sosyal medya hesapları, matbaa baskıları, tabela ve billboard reklamları gibi birçok alanda kullanabilecekleri çok özel fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

TEKLİF FORMU