Kreatif tasarım, sadece büyük markaların değil artık herkesin ihtiyacı. Kreatif ve inovatif bir bakış açısı ile oluşturulan kurumsal kimlik markaların dijital platformdaki izdüşümüdür.

Yaşadığımız bu görsel çağda, tasarım ürünü olmayan neredeyse hiç bir görsel hiç bir mesaj yok. Hal böyle olunca bir işletmenin marka kimliğini oluşturması bir tasarım diline sahip olması kaçınılmaz.

Tanıtım, reklam yada pazarlama denince birçok kişinin aklına tasarım ürünleri gelir. Tasarım ürünleri olmadan bir tanıtım yapılması, reklam verilmesi ve bir pazarlama çalışmasının yapılması pek mümkün değil. Özellikle dijital bir dünyada bir tanıtım, pazarlama yapıyorsak tasarım ürünleri olmadan bu eksik kalır.

kreatif-tasarım2

İşletmenin doğru bir şekilde konumlandırılması marka oluşturma sürecindeki en önemli aşamadır. İnov Ajans olarak, kreatif tasarım çalışmalarına bir işletmenin misyon ve vizyonuna uygun bir konumlandırma ile işe başlarız.

Marka ismi, amblemi, sloganı gibi metin ve görsel temelli inovatif fikirler dışında, kurumsal kimliğe uygun olacak şekilde yazı fontundan, kartvizit tasarımına kadar bütün materyalleri işler ve uygulamaya koyarız. Marka oluşturma sürecinde konumlandırmanın önemli olduğu kadar bu konumlandırmayı kreatif bir bakış açısı ile tasarıma

dökmek de aynı derecede önemlidir.

Bir markanın konumlandırılması, söylemi, logosu, amblemi ve renkleri ile ilgili tüm bilgileri aldıktan sonra markanıza en uygun, sizi en iyi şekilde yansıtan, inovatif ve şık tasarımlar oluşturmaya başlarız. Markanın hedef kitle ve iletişim stratejisine göre uygun tasarımlar hazırlar ve bu tasarımları uygulamaya dökeriz.

Görsel iletişim, günümüzde iletişim planının olmazsa olmazı ve verilmek istenen mesajın hedef kitleye ulaşmasında en etkili noktalardan biridir. Üretilen içeriklerle uyumlu bir şekilde yapılan tasarımlar, iletilmek istenen mesajı daha da kuvvetlendirir ve ortaya etkili bir iletişim çıkar.

İnovatif bir çalışma ile oluşturulacak kurumsal kimlik çalışması ve ardından üretilecek tasarımlar; markanızı en iyi şekilde konumlandırmak, dijital platformlarda markanızı güçlendirmek, marka değerinizi artırmak ve takipçilerinizin ilgisini sürekli olarak canlı tutmanıza yardımcı olacaktır.

İnov Ajans olarak, ülkemizde ve dünyada kutlanan, markaların en çok paylaşım yaptığı zaman dilimleri olan özel günler ve haftalarda markanıza özel, kişiselleştirilmiş tasarımlar ve videolar ile markanızın öne çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Markanızın kurumsal kimliğine uygun sadık kalarak web sitenizin tasarımlarının periyodik olarak güncelliyor, sosyal medya hesaplarınızda aylık planlanacak şekilde paylaşım tasarımlarını yapıyoruz.

Markanızın tüm dijital platformlara uygun olacak şekilde tasarım dilini oluşturuyor, paylaşımlara uygun bir tema belirliyor ve bir plan dahilinde bu tasarımları takipçileriniz ile paylaşıyoruz.

Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Sitesi İçerik Tasarımı, Sosyal Medya Tasarımları ve tüm Kreatif Tasarım Çözümlerimiz ile hem markanıza profesyonel dokunuşlar kazandıracak hemde size dijital bir kimlik kazandıracağız.

Markanızın konumlandırılmasına uygun hem içerik hemde görsel olarak dijital dönüşümünü gerçekleştirmek ve kreatif tasarımlar ile bunu yansıtmak isterseniz sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

TEKLİF FORMU