İçerik yönetimi, web siteleri başta olmak üzere dijital platformlardaki hesap ve sayfalarda yayınlanacak tüm içeriklerin profesyonel bir bakış açısı ve editoryal bir uzmanlıkla kurgulanması, konumlandırılması, planlanması, yayınlanması ve  yönetilmesi sürecidir.

Web Sitesi Yönetimi

website-yonetimi

Web sitesi içeriği, dijital platformlarda yer alan yazınsal, işitsel görsel üretimlerin bütününü kapsayan interaktif bir ekosistemdir. İnternet sitelerinde yer alan fotoğraflar, e-ticaret ürünleri, müzikler, bloglar, resimler ve daha nicesi web sitesi içeriğidir.

Web sitesi yönetimi, yaptığınız işin ve sunduğunuz hizmetlerin profesyonel bir bakış açısı ile ele alınıp yeniden kurgulanması, tanımlanması ve yönetilmesidir.

Blog Yönetimi

Kurumsal blog, etkin ve doğru şekilde kullanıldığında sunduğunuz hizmetleri ve yaptığınız işi en iyi şekilde anlatan kişisel bir medya kanalına dönüşür. Yayınlanma, tanıtım ve optimizasyon kolaylığı ile markaların tüketici ile daha güçlü ve aktif bir bağ kurmasını sağlar.

İnov Ajans olarak blog yönetiminde temel adımları sağlam atarak, doğru içerik üretimi gerçekleştiririz. Blog sayfanız için ürettiğimiz içerikleri sosyal medya hesaplarınız ile entegre şekilde paylaşımını gerçekleştiririz.

blog-yonetimi

Seo Yönetimi

seo-hizmeti

İngilizce ve Türkçede kısaca SEO olarak ifade edilen, İngilizce açılımı; “Search Engine Optimization” olan Türkçe açılımı; “Arama Motoru Optimizasyonu” veya “Arama Motoru Optimize Edici” olarak kullanılan bir kısaltmadır.

SEO ve SEO Yönetimi, internetin günlük yaşamda ve ekonomik anlamda gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Günümüzde dijital pazarlamanın bir alt koludur.

Web siteniz için SEO yapma kararı, sitenizi geliştirip zaman kazanmanızı sağlayabilecek en önemli

kararlardan biridir. SEO’nun sitenize kazandırabileceği avantajların yanı sıra sorumsuzca yapılmış bir “SEO Yönetimi” sitenize zarar verebilir.

İnov Ajans olarak SEO yönetimi konusunda, çözüm ortaklarımıza aşağıdakiler hizmetleri profesyonel bir yaklaşım ile sunuyoruz.

  • Çözüm ortağı olduğumuz markalarımızın web sitesini içeriğini ve yapısını inceleriz,
  • Web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik önerilerde (barındırma, yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı) bulunuruz.
  • Markaya ve hedef kitlesine uygun içerik üretimi ve yönetimi yaparız,
  • Markayı, sunduğu hizmetleri ve ürünleri anlatan anahtar kelime analizi yapar ve önerilerde bulunuruz.
  • Markanın içinde bulunduğu sektör, pazar ve bölgelerde uzmanlaşma imkanı sunarız.

SEO çalışması için en uygun zaman, bir siteyi yeniden tasarlamayı veya yeni bir siteyi devreye almayı düşündüğünüz zamandır. Bu şekilde işin en başından sitenizin, arama motorlarına uygun bir şekilde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte iyi bir SEO yönetimi, mevcut bir siteyi de iyileştirmeye yardımcı olabilir.

SEO yönetimi uzun soluklu bir çalışma gerektirir. Sonuçları görebilmek için biraz zaman geçmesi gerektiğini unutmayın. Genellikle değişiklik yapmaya başladıktan sonraki dört ay ila bir yıl içinde faydalarını görmeye başlarsınız. Markanız için bir SEO çalışması düşünüyorsanız ne kadar çabuk harekete geçerseniz o kadar iyi olur.

TEKLİF FORMU